Kamenný pískovcový obklad LOMA 130x140x3cm

2900 

Kamenný pískovcový obklad LOMA je vyrobena z kopaných písků a svou pohledovou strukturou a tvarem je věrnou kopií lomového kamene. Nedaleko našeho ateliéru byla vytěžena část skály, kterou jsme pro vyrobení této obkladové desky použili. Obkladovou pískovcovou desku vám dodáme vcelku, nebo vám dokážeme desku libovolně naformátovat na požadovanou velikost. Obkladovou pískovcovou desku si můžete upravit také sami běžně dostupným diamantovým kotoučem, dále můžete desku brousit brusným kotoučem a pro dosažení detailu můžete použít jakýkoliv smirek. Každou obkladovou desku impregnujeme pro ochranu proti UV záření. Pro lepení pískovcové desky doporučujeme použít stavební chemii Ceresit. V případě lepení formátované desky na menší kusy použijte lepidlo Ceresit CM 16/25kg, v případě lepení desky v plném formátu 130x140cm pak doporučujeme použít lepidlo Ceresit CM 22/25kg. Pro ošetření nasákavého podkladu použijte hloubkovou penetraci Ceresit CT 17. Stavební chemie není součástí kupní ceny, ale můžete si ji u nás objednat. Pro lepení pískovcových desek počítejte se spotřebou lepidla cca 4kg/m2. Hloubková penetrace od 0,1 do 0,5 l/m v závislosti na nasákavosti podkladu. Neváhejte nám napsat nebo zavolat, rádi vám s přípravou podkladu a lepením poradíme. Deska je vyrobena pro účely obkladu na stěnu, pro použití na podlahu není ve standartní úpravě vhodná.

 • Barva: pískovcová mixtura
 • Rozměr: délka 130cm, šířka 140cm, síla 1-3cm
 • Hmotnost: 40kg
 • Materiál: syntetický pískovec, ošetřeno vnější impregnací
 • Objednací termíny: Pokud výrobek není skladem, vyrobíme vám jej do 4 týdnů od data závazné objednávky. Změnu barevné specifikace přijmeme pouze písemnou objednávkou.
 • Cena doprava:V případě vyzvednutí v našem ateliéru vám můžeme zapůjčit přepravní stojan, nebo vám výrobek dopravíme. Cena dopravy je závislá na množství a vzdálenosti. Více naleznete v záložce „doprava a platba“.

Description

Kamenný pískovcový obklad LOMA se hodí jak do interiéru, tak i exteriéru. Použitím obkladové desky vnesete do interiéru nezaměnitelný prvek neživé přírody. Díky barevné originalitě každé desky docílíte dojmu reálné lomové stěny. Nasvícená reliéfní struktura pískovcového obkladu se stane jedinečnou netradiční dominantou každého prostoru. Vhodné využití pískovcového obkladu je na podezdívky domu. Při opravách a rekonstrukcích starých domů nebo chalup je často jediným možným řešením pro zachování původního charakteru míst, kde byl použit přírodní pískovec.

Důležité informace:

 • Jedná se o český výrobek, který prošel dlouhodobým technologickým vývojem – za vývoj je odpovědný sochař Leoš Valehrach
 • Použití tohoto pískovcového obkladu je možné jak pro interiér, tak i exteriér
 • Jedná se o mrazuvzdorný výrobek
 • Možnost formátování do různých velikostí
 • Přidáváme možnost neomezené barevné specifikace na přání zákazníka
0