Informace o dopravě výrobků

DOKÁŽEME s.r.o.

Informace o dopravě výrobků

Doprava pískovcových výrobků z DOKÁŽEME s.r.o. - Podmínky a specifika dopravy.

Vzhledem k pestrosti našich výrobku ceníme dopravu po ČR i do zahraničí individuálně v závislosti na počtu výrobků a místě doručení. Požadavek na dopravu můžete specifikovat na mail obchod@dokazeme.cz.

Každý výrobek nad 25kg hmotnosti dodáváme na standartní nebo atypické paletě a zabalený tak, abychom eliminovali jeho poškození při transportu. Ochranný obal sundávejte vždy opatrně a bez použití ostrých předmětů.

Přepravní paleta není zálohovaná a je součástí kupní ceny. Zpravidla dopravu zajišťují vozidla se sklopným čelem. Dopravce je povinen výrobek složit z vozidla na doručovací adrese, následně si každý zákazník zboží transportuje na požadované místo vlastním způsobem. U těžkých výrobků doporučujeme nepodcenit transport, některé výrobky váží i stovky kg.

V případě, že by vás toto od koupě našich výrobků mohlo odradit, nabízíme exkluzivní možnost objednání přepravy i s osazením přímo od našeho týmu DOKÁŽEME s.r.o. Jsme vybaveni technikou, která zajistí lehký průběh transportu a umístění výrobku, bez vašich starostí, stačí jen ukázat prstem, kam výrobek instalovat. Požadavek na tuto službu je nutno specifikovat v objednávce (poznámka v podstránce pokladna / košík) nebo telefonicky a každá poptávka se cení individuálně podle složitosti.

Výrobky s váhou do 25kg můžeme dodat běžnou přepravní balíkovou službou. Při převzetí každého výrobku zkontrolujte přepravní obal, který musí být nepoškozený. V opačném případě zdokumentujte poškození obalu pro případnou reklamaci a upozorněte na jeho poškození přepravce. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o přepravu velkých a drahých výrobků, doporučujeme nenechávat složení výrobku bez dozoru.

V případě, že výrobek rozbalíte a následně zjistíte jeho poškození, bude reklamace zamítnuta. Z tohoto důvodu klademe důraz na kontrolu přepravního obalu. Více naleznete v obchodních podmínkách v kapitole postup při reklamaci.

Další možností je osobní vyzvednutí výrobku přímo u nás v ateliéru na adrese Čelakovského 842, Hořice v.P. Psč: 50801, odpadá tím možnost poškození výrobku přepravou. Abychom vám tuto variantu zpříjemnili a udělali ji cenově atraktivní, tak vám odečteme z prodejní ceny 600,-kč z každého odebraného kusu výrobku nad 25kg. U výrobku do 25kg částku neodečítáme.


Nejžádanější pískovcové výrobky

0