Kontakt

Kontaktaktuje nás

Děkujeme za návštěvu našeho internetového obchodu. Budeme rádi, když se s námi spojíte.

V případě potřeby využijte náš kontaktní formulář nebo kontaktní informace uvedené na této stránce.

Mapa a navigace

Fakturační adresa

DOKÁŽEME s.r.o.

IČO: 08156387

Adresa: Smetanova 188, Jičín, 606 01

Tel: +420 777 217 326

Email: obchod@dokazeme.cz

Ateliér

Čelakovského 842, Hořice v Podkrkonoší, 508 01

(u obchvatu města Hořice v Podkrkonoší)

Časté dotazy zákazníků

Naše výrobky aktuálně dodáváme pouze na území České republiky. Jedná se i často o specifické realizace.

Ano, u sortimentu pískovcových desek a obkladů dokážeme výrobky připravit podle potřeby zákazníků na míru. Rozměry desek jsou základní a dají se formátovat dle potřeby. Formátování zvládnete také sami úhlovou bruskou s diamantovým kotoučem.

Ano, můžete použít naše pískovcové obklady i do koupelny. Nedoporučujeme však použití v oblasti extrémního kontaktu s vodou. Materiál našich obkladů je maximálně věrnou imitací přírodního pískovce, který je přirozeně velmi nasákavý.

Ano, máme mnoho zákazníků, kteří používají naše pískovcová koryta například v letních kuchyních. Do koryta se dá jednoduše vrtat a může se materiál i brousit. V případě potřeby můžeme otvor pro odpad zhotovit na libovolném místě takového koryta. Pro účely použití koryta jako dřezu upravujeme plochu pro styk s vodou speciálním izolačním nátěrem, pro zamezení průsaku vody.

Ano, i toto DOKÁŽEME, jak máme v názvu našeho projektu. Každý náš výrobek z umělého pískovce, případně i výrobky z dalších materiálů, jsou mrazuvzdorné a není potřeba je na zimní období přesouvat do tepla domovů a interiérů.

Ano, dokážeme udělat výrobek v jakémkoliv barevném provedení. Vždy je ale nutné barvu pořádně odladit s představou zákazníka. Jedná se tedy o zkaázkovou úpravu, která má vliv na cenu tkového výrobku.

Měnit rozměry dle individuální potřeby aktuálně nelze. Všechny výrobky vycházejí z pevné formy. Z tohoto důvodu není možné výrobek velikostně upravovat. Výrobek však můžeme udělat i na přání zákazníka, v takovém případě je však nutné nejprve vyrobit formu. Výroba formy má vliv na cenu zakázky na míru. V dohledné době budeme rozšiřovat množství forem, je tedy nasnadě, že se více a více budeme přibližovat požadavkům na rozměry jednotlivých výrobků z umělého pískovce, jakými jsou například: květináče, koryta, designové doplňky, obklady a stavební prvky.

Naše internetové stránky sestavil David Groh, jednatel společnosti DIGIZÍN – digitální magazín, vzdělávání, služby. Tato firma se zabývá stavbou internetových stránek pro malé a střední firmy. Dále nabízí služby a vzdělávání v oblasti internetového marketingu, online PPC reklamy, optimalizace pro vyhledávače a obsluhy sociálních sítí. Vřele doporučujeme jejich služby i vám – www.digizin.cz

0