Blog

Výstava Liberec Dům a Zahrada 13.-17.5.2019 – Diamant Expo – pískovcové výrobky

Výstava Louny - Dům a Zahrada - Diamant Expo - www.dokazeme.cz

Po naší první výstavě v Lounech – Dům a Zahrada – Diamant Expo, jsme se cítili jako opravdoví stánkaři. Mysleli jsem si, že nás nemůže nic překvapit. Přípravy jsou v plných obrátkách. Takže připravit hydraulickou ruku a pověsit na ní banner Dokážeme, nanosit z auta naše výrobky a perfektně umístit na vlek, zatáhnou ruční brzdu, zjistit, kde jsou toalety a kde se fasuje černá káva. Vše připraveno a můžeme začít.

První komplikace na výstavě v Liberci

Říkal jsem, že nás nic nemůže překvapit? Prostě příprava dělá mistra. Takže první překvápko přišlo hned ránu v den zahájení výstavy a ne zrovna příjemné. Výrobky byly na místě spolu s černou kávou, co ale nečekalo byl banner Dokážeme, který se i s celou hydraulickou rukou, na které máme banner pověšen poroučel k zemi a zahradil tak průchod hlavní cesty mezi stánky. Volali mi z vedení Diamant Expo, „máte problém, ono vám to tady spadlo!!!“ Nejrychlejší cesta autem do Liberce, fofrem ke stánku, zapnout baterku u hydraulické ruky a Banner byl zase nahoře. Příčina? Netěsní nám dobře páčka na ovládacím zařízení a já hlava pomazaná ji nechal v poloze dolů. Chyba, kterou jsem od té doby už nikdy nezopakoval.

Zahradní dekorativní kámen SLIM svítí!!!!

Dekorativní solitérní pískovcový kámen SLIM
Detailní pohled

Takže první překvápko jsme měli za sebou. Netušili jsme, že na nás čeká druhé, ale tentokrát o mnoho příjemnější. Ke každé pořádné prezentaci patří dobré světlo. To si vždy zajistíme dostatečným halogenem, který jsem měl samozřejmě připravený i v Liberci. Motám se se světlem v ruce kolem stánku a nevím, kam s ním, když mi Leoš nese kávu. „Hej, káva se nese. Jojo jasně jen položím světlo“. Nebylo ho kam dát aby nesvítilo do očí a tak jsem to světlo strčil pod dekorativní kámen SLIM. Znáte to, náhlé vnuknutí, prostě spontánní nápad o kterém přemýšlíte až zpětně. Popíjíme černou kávu a říkáme si jak se nám to zase povedlo, v tom jsem se zarazil a říkám si – sakra ten kámen nám snad hoří? Přesně tak, to je to druhé překvápko. Díky mému neuváženému činu jsme přišli na to, že dekorativní kámen SLIM je tak tenký, že ho prosvítí obyčejné halogenové světlo. S úžasem jsme kolem toho chodili a nevěřili jsme vlastním očím. Je opravdu super, jak některé věci přijdou v ten pravý okamžik. Zbytek výstavy Dům a Zahrada v Liberci byl v duchu světelného kamene. Ve tmě připomíná světélkující meteorit. Rádi se s vámi o tuto podívanou podělíme v tomto videu.

Výstava v Liberci končí úspěchem

Měli jsme velkou radost z prodaných pískovcových výrobků. Své nové umístění si tak našel dekorativní zahradní kámen SLIM, ale ani pískovcový květináče PETIT a velký pískovcový květináč GEO, a pískovcové koryto RIVULET nezůstali bez nových majitelů. Na místě se prodali téměř všechny vystavené výrobky a domů odjíždíme s poptávkami na pískovcový obklad LOMA a pískovcový obklad LINE. Naše výrobky obstáli a stejně jako na výstavě v Lounech byli návštěvníci našeho stánku překvapeni, co všechno dokážeme vymyslet a vyrobit. Moc vám všem děkujeme za podporu a těšíme se na následující spolupráci. Všechny naše výrobky si můžete prohlédnout na e-shopu Dokážeme.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0