-20%

Velkoobjemový kruhový pískovcový květináč GEO

7900 

Jedničkou v našem sortimentu se stal pískovcový velkoobjemový květináč GEO o průměru 94 cm, který je vyroben ze syntetického pískovce. Ve standardu barevně imituje originální pískovec. Strukturou je k nerozeznání od přírodního pískovce včetně jeho fyzikálních vlastností. Mixtura použitých materiálu zajišťuje našemu květináči věrnost bez designových limitů. Na přání zákazníka dokážeme vyrobit květináč v jakékoliv barevné specifikaci. Již standardně ho dodáváme izolovaný pro zamezení průsaku vody. Vzhledem k faktu, že je tento květináč tvořen pískem, tak by bez vrchní izolace docházelo k průsaku zbarvené vody hlínou do vnějšího pláště květináče. Izolací zajistíme bezpečný a stále krásný povrh tohoto zahradního květináče. Každý květináč ošetříme vnější impregnací pro ochranu proti UV záření. Nejedná se o betonový výrobek. Na přání zákazníka však dokážeme vyrobit květináč téměř v jakékoliv barevné specifikaci. Každý jeden kus tohoto květináče je ručně vyroben a tudíž je originálem. Proto můžete mít vždy jistotu, že máte u sebe něco jedinečného. Věřte, že je velmi složité vyrobit formu, která bude mít ohlas u veřejnosti. Tímto naším kamenným pískovcovým květináčem vhodným jak do interiéru, tak i do exteriéru, se nám to rozhodně podařilo, dle ohlasů našich zákazníků a uživatelů výrobků.

 • Barva: imitace pískovce (možnost specifické barevnosti)
 • Rozměr: vnější průměr 94cm, průměr u dna 80cm, výška 60cm, síla hrany 3,5cm
 • Hmotnost: 140kg
 • Materiál: syntetický pískovec, ošetřeno vnější impregnací
 • Objednací termíny: Pokud výrobek není skladem, vyrobíme vám jej do 4 týdnů od data závazné objednávky. Změnu barevné specifikace přijmeme pouze písemnou objednávkou.
 • Cena doprava: Pískovcový květináč si můžete osobně vyzvednou v našem ateliéru, nebo Vám jej dopravíme. Více informaci naleznete v sekci „Doprava a instalace

Description

Velkoobjemový kruhový pískovcový květináč GEO se může stát dominantou interiéru i exteriéru vaší rezidence, domu, zahrady nebo terasy, zdobit interiér vašeho showroomu nebo oslnit v hotelu, který chcete právě koupit. Ideální je jako součást zelené výzdoby měst a obcí. Zdobit může komerční centra, administrativní budovy nebo bytové komplexy. Osadit jej můžete květinami, stromy, keři nebo použit pro vodní rostliny. Ošetřením hydroizolačním nátěrem se květináč stává voděodolným. Kamenný květináč je připraven i pro celoroční venkovní instalaci. V zimě odolává chladnému počasí a v létě vysokým teplotám. Vyšší hmotnost květináče zajistí dokonalou stabilitu i při plnění jemným substrátem. Osazením velkoobjemového květináče stromy, nebo velkými rostlinami se umožní dostat kus přírody i do velkých, jinak stroze působících, budov – kancelářských komplexů, nákupních center apod. Velmi nás uspokojuje fakt, že jsme tímto výrobkem již několikrát pomohli k vyřešení složité situace s instalací velkých květin náchylných na podnebí, které je potřeba v zimním období přesouvat ze zahrad do interiéru. Jak správně osazovat naše květináče naleznete v tomto blogu. Vhodným doplňkem ke kruhovému květináči GEO je menší kruhový pískovcový květináč PETIT.

Důležité informace:

 • Jedná se o český výrobek, který prošel dlouhodobým technologickým vývojem – za vývoj je odpovědný sochař Leoš Valehrach.
 • Výrobky vyrábíme přímo v Hořicích v Podkrkonoší, v Mecce sochařství z přírodního pískovce.
 • Výhradně ruční výroba – dohlížíme na kvalitu každého jednoho vyrobeného kusu výrobku.
 • Použití vhodné jak pro interiér, tak i exteriér – i v náročnějších podmínkách.
 • Mrazuvzdorný materiál, možnost použití celoročně ve venkovním prostředí.
 • Vhodný pro všechny druhy květin, bylin, menších stromů, keřů a vodních rostlin – ideální pro zámecké parky a veřejné parky.
 • Možnost neomezené barevné specifikace, na přání zákazníků.
 • Možnost umístění firemního loga přímo na květináči – vhodné do veřejných prostor a showroomů firem a továren.

 

0